Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z oferty Kancelarii Księgowej ARNEX? Nie podejmuj ostatecznej decyzji przed zapoznaniem się z opiniami Naszych Klientów!

 

Prowadzenie dokumentacji kadrowej zawsze było Piętą Achillesową naszej firmy, co skrzętnie wykorzystał jeden z odchodzących pracowników. To wtedy zgłosiliśmy się do kancelarii, która nie tylko pomogła nam rozwiązać konflikt z byłym pracownikiem i uporządkować papiery, ale przede wszystkim została naszym najlepszym partnerem w biznesie.

Marta, przedsiębiorstwo produkcyjno-usługowe z branży budowlanej.

Początkowo cena za obsługę księgową wydawała mi się zbyt wygórowana, ale z czasem przekonałem się, że warto zapłacić więcej i spać spokojnie, niż ciągle obawiać się kontroli ze Skarbówki.

Michał, właściciel warsztatu samochodowego

Dopóki nie zaryzykowaliśmy i nie sprawdziliśmy Kancelarii Księgowej sprawami księgowymi w naszej firmie zajmował się pracownik z Działu Obsługi Klienta… - tak było najtaniej. Tymczasem, odkąd korzystamy z usług Kancelarii nasze zyski znacznie wzrosły i już dawno przewyższyły koszty obsługi księgowej.

Adam, właściciel firmy informatycznej

Nasza firma nie jest duża i wydawało się nam, że sami poradzimy sobie ze sprawami księgowymi i kadrowymi. Szybko okazało się jednak, że brakuje nam wiedzy i doświadczenia. Dlatego poszliśmy po poradę do Kancelarii… Kilka porad później zostaliśmy jej stałymi klientami i nie żałujemy tej decyzji.

Ania i Marcin, właściciele rodzinnej firmy z branży fitness